המוצרים שלנו

דורג 5.00 מתוך 5
69.00

בונכומל הינו מוצר כוורת ייחודי המיועד לפתרון בעיות של דרכי הנשימה: שיעול, ליחה, קשיי נשימה. משמש כאנטיביוטיקה טבעית, מכייח, יעיל גם כנגד וירוסים ונגד פטריות. בעל תכונות אנטי-דלקתיות. נבדק בבדיקות מעבדה ונמצא יעיל יותר מהאנטיביוטיקה הרלוונטית.

דורג 5.00 מתוך 5
180.00

"לייפמל" הוא תוסף תזונה ייחודי בעולם (פותח בישראל) המיוצר באמצעות דבורים שהוזנו בצמחים מיוחדים, המוכרים ברפואה העממית כמסייעים לתמונת הדם. 
תכונות הצמחים בהם אנחנו משתמשים מוכרים ברפואה העממית כבעלי יכולת להעלאת רמת הכדוריות הלבנות והאדומות, העלאת רמת ההמוגלובין בדם, והעלאת רמת לוחיות הדם (טרומבוציטים), וכן חיזוק המערכת החיסונית.

דורג 5.00 מתוך 5
69.00

וירמל נועד לחזק את מערכות ההגנה של הגוף, ובעיקר את מערכת ההגנה הייחודית ובכך לתת לגוף סיכוי טוב יותר להתמודד עם מיקרואורגניזמים החודרים אליו כולל וירוסים למערכת ההגנה הלא-ייחודית יש שני קווי הגנה.
בנוסף, וירמל נועד לחיזוק מערכת ההגנה של הגוף ולסיוע ושיקום של נזקי עישון

דורג 5.00 מתוך 5
69.00

גרונמל הנו מוצר כוורת ייחודי שפותח בצוף גלובוס ומסייע בהקלה ומניעה של כאבי גרון ולוע. לטיפול בבעיות בדרכי הנשימה העליונות: לוע וגרון. משמש באנטיביוטיקה טבעית, אנטי-דלקתי יעיל גם כנגד וירוסים. נבדק בבדיקות מעבדה ונמצא יעיל יותר מהאנטיביוטיקה.

דורג 5.00 מתוך 5
69.00

גסטומל מיועד לאיזון מערכת העיכול ולטיפול בדלקות וכיב קיבה, מיוצר מצמחי מאכל למרפא הידועים בתכונותיהם הרפואיות האנטיביוטיות לחיסול חיידקי ההליקובקטור, בעל השפעה אנטי דלקתית, הרגעת כאבים והגנה על הריריות. מסייע לעיכול תקין ויציב

69.00

מוסיף אנרגיה לגוף, מונע עייפות כרונית, מגביר את כושר ההתמודדות של הגוף, ומאיץ את תהליכי ההחלמה והחיזוק לאחר מחלות (ובמיוחד מחלות קשות). מתאים למי שעובדים עבודה מאומצת, פיזית ומנטלית.
מכיל תערובת צמחים הידועים בתכונותיהם הטובות ושמוזכרים ברפואה העממית כבעלי תכונות מעוררות.

דורג 4.60 מתוך 5
69.00

פלורמל, מחסל האפטות, מסייע בכל מגוון הבעיות המאפיינות את חלל הפה: נסיגת חניכיים, דימום חניכיים ,ופצעים בפה, הקלה על כאבי שיניים ועל כאבים בפה, זיהומים שונים בחלל הפה – חיידקים או פטרייתיים
מסייע לסיוע בזיהום חיידקי או פיטרייתי בפה ומנטרל ריח פה רע.

180.00

שני מוצרי כוורת המיועדים לטיפול בתופעות גיל המעבר ובתסמונת הקדם - ווסתית (PMS). מאזן את רמת ההורמונים בגוף האשה. מטפל בגלי החום, בעצבנות וחוסר שקט המלווים את תופעות גיל המעבר וה-PMS.
"ליידימל", מוצר ייחודי בעולם של חברת "צוף גלובוס", שיעזור לכן להתמודד עם התופעות. 100% טבעי.

אודות

חברת צוף גלובוס עוסקת בפיתוח, ייצור ושיווק של מוצרים טבעיים. סדרת המוצרים המובילה את מוצרי המפעל הנה מוצרי כוורת . ייצור תוספי התזונה והמוצרים הטבעיים מבוסס על צמחים, הידועים ומפורסמים בעולם כבעלי תכונות ריפוי שונות, המפעל מייצר סוגים שונים של תוספי תזונה טבעיים המבוססים על מוצרי כוורת, צמחי מרפא וחומרים טבעיים בלבד.  

מה אנשים מספרים

לאנרג'ימל מסייע לי לבצע פעילות ספורטיבית מאומצת, במקרה של פציעה עוזר לי להתאושש מהר וגורם לי להרגיש ערני וקל יותר. ד"ר גיל פייגין, רופא שיניים, אביחיל.

אחרי שבוע קשה של כאבים, החלטתי לנסות. הופתעתי מהמהירות בה גסטומל השפיע עליי. לקחתי שתי כפיות ותוך 30 דק' הכאבים נעלמו לגמרי והרגשתי הרבה יותר רגועה מעיין, סטודנטית, באר שבע

איזימל פשוט שינה לי את החיים. אני רגועה יותר, בטוחה יותר, ישנה טוב ומרגישה הרבה יותר בטוחה עם עצמי ועם החיים שלי. נטלי בלבירר, מנהלת לקוחות, חולון.

מהרגע שגילינו את וירמל הילדים חולים הרבה פחות מבעבר. הם שמחים לקחת את וירמל בעיקר מכיוון שהוא טעים להם מאוד. ריקי, אימא של עמרי ועיינה שמש, בני ה 11- וה 9- , תל אביב.

ניצחתי בסוף את הסרטן, הרבה בזכות לייפמל שעזר לי בתקופה הקשה ביותר לשמור על מצב רוח ומצב גוף מרומם. אסתר קרפל, יו"ר איל"ן אצבע הגליל, קרית שמונה.

לפני שנה בהמלצת רופא שיניים גיליתי את פלורמל ששינה את חיי, הפסיק לי לגמרי את הדימומים בחניכיים ואת הכאבים הנלווים להם. יובל בוכניק, סטודנט, ירושלים.